KONST / Litografier / Färglitografi 13724024
nr 1372 4024
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, "Tunnan". Signerad, numrerad 151/250, ca 45x60 cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:49:58
12/1 14:24:18